Репозитарій НПУ

АВ НПУ

Наш логотип

НПУ

kultura   Кафедра культурології факультету філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова запрошує взяти участь у VI Міжнародній науковій заочній конференції «Інноваційні технології в галузі культури», яка відбудеться 13 квітня 2018 р.

Реєстрація учасників та прийом тез до 12 квітня 2018 року. Матеріали конференції будуть надруковані у книзі «Культурологічний альманах. Випуск 8». Книзі присвоюється міжнародний книжковий номер ISBN. Обов’язкові примірники надсилаються до Книжкової палати України та провідних бібліотек країни.

Тематичні напрями конференції:

• Демократизація культурного процесу і нові форми інтелектуальної праці
  • Гуманітарні технології в соціально-економічному розвитку суспільства
  • Культурні практики повсякденності і формування творчих індустрій
  • Інформаційні технології у культурній галузі
  • Особливості професійної освіти у сфері творчих індустрій
  • Нові освітні стратегії сучасності
  • Сектор «нових медіа»: медіапростір як культурний простір
  • Інновації в культурі як фактор особистісного росту
  • Культурна економіка як «економіка переживань», «економіка знань», «економіка послуг»
  • Туризм як глобальна технологія культурної індустрії
  • Гейміфікація і культура
  • Смарт-суспільство
  • Покоління міленіалів, «Me-me-me» та покоління 2020: спільне, відмінне, парадокси
  • Потенціал нових жанрів: фентезі, фанфік, римейк
  • Мистецтво та культура в медійну епоху
  • Масова культура і аудіовізуальна комунікація

Інформаційний лист >>>

Короткі новини

Шановні абітурієнти!

image    Нагадуємо, що вступники, які були рекомендовані на бюджет, мають подати оригінали документів в університет до 18-ї години сьогоднішнього дня – в іншому разі рекомендація втрачається!

Сьогодні, 6 серпня 2018 року, завершується термін, коли вступники на бакалавра, які отримали рекомендації на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування, подавши необхідні документи до приймальних комісій вишів до 18-ї години.

Зарахування за державним або регіональним замовленням проводиться до 12-ї години 7 серпня.

Оголошення!

uvaga       Шановні абітурієнти! Якщо Ви знайшли себе у списку рекомендованих до зарахування на бюджет (на 1 курс, освітній ступінь – бакалавр) http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/spysok-osib-rekomendovanykh-do-zarakhuvannia-za-rakhunok-derzhavnoho-byudzhetu, то ми чекаємо на Вас! Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає оригінали документів в суботу 04.08.2018 р. та неділю 05.08.2018 р. Прийом буде проводиться до 12.00. Приєднуйтесь до нашої Драгомановської родини!

Пройдено перший рубіж...

statistic 1    26 липня закінчився прийом заяв та документів для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, і за даними статистики Єдиної державної електронної бази з питань освіти Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цьогоріч посів восьме місце серед класичних та технічних ЗВО та перше місце серед педагогічних університетів за кількістю поданих заяв вступників. А це свідчить не лише про визнання і популярність вишу та його фахової підготовки, але й про усвідомлення суспільства важливості вчительської професії для розбудови і процвітання держави.

Шановні абітурієнти!

vstypnuky      Усі, хто планують цього року вступити до престижного університету та здобути омріяну професію, ще мають таку можливість, адже вступна кампанія ще триває. Нагадуємо, що Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає заяви та документи для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (до 18:00 26 липня) та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (до 18:00 24 липня), а також для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти за всіма формами навчання (до 26 липня).

Прес-служба університету

НПУ в десятці за популярністю!

npu      НПУ імені М. П. Драгоманова в десятці вишів за популярністю серед абітурієнтів! І це не дивно, адже ми забезпечуємо високу якість освіти, цікаве студентське життя, розвиваємо наукові зацікавлення студентів, формуємо висококваліфікованих фахівців з багатьох сучасних спеціальностей. Тож чекаємо усіх, хто мріє про успішне майбутнє!

НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Обери свою спеціальність

download

Переведення та поновлення